Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką dotyczącą tematyki Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelita

włącz .

Polskie Towarzystwo Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelita J-elita  ogłasza Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską i licencjacką dotyczącą szeroko rozumianej tematyki Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelita.

Nagrody w Konkursie:

za najlepszą pracę doktorską: 5 000 zł
za najlepszą pracę magisterską: 3 000 zł
za najlepszą pracę licencjacką: 2 000 zł

W Kapitule Konkursu zgodzili się zasiąść Prof. Grażyna Rydzewska, Prof. Witold Bartnik oraz Prof. Andrzej Radzikowski.

Na Konkurs można również nadsyłać prace nie tylko z gastrologii, ale również nauk o zdrowiu, dietetyki czy psychologii.

Do Konkursu można zgłaszać prace obronione w latach 2011-2012 oraz do 30 czerwca 2013 r.

Szczegółowy regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej Towarzystwa j-elita.org.pl

Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2013 r.