Konkurs o stypendia Fundacji Crescendum Est - Polonia

Zarząd Fundacji Crescendum Est - Polonia zaprasza do udziału w XVIII Konkurs o stypendia Fundacji wszystkich wybitnie uzdolnionych, ambitnych, kreatywnych, gotowych na wyzwania konkurencji międzynarodowej społeczności akademickiej.

W konkursie mogą wziąć udział obywatele polscy mający w Polsce stałe miejsce zamieszkania, legitymujący się świetnymi wynikami w nauce, dysponujący osiągnięciami naukowymi oraz ciekawymi projektami badawczymi.

Kwestionariusze aplikacyjne z załącznikami należy przesłać na adres Biura Zarządu, Al. Szucha 9, 00-580 Warszawa, w terminie do 31 grudnia 2013 r.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest około 15 kwietnia 2014 r.

Kwestionariusz, regulamin oraz statut i sylwetki stypendystów dostępne są na stronie www.crescendumest.pl