Konkurs dla studentów

włącz .

v\:* {behavior:url(#default#VML);} o\:* {behavior:url(#default#VML);} w\:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);}

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Zdrowy powrót                     do pracy

www.ceestahc.org

Konkurs dla studentów

• Jesteś studentem zdrowia publicznego, medycyny
    lub innego kierunku związnego ze zdrowiem?
  • Masz w rodzinie studenta takiego kierunku?
  • Znasz takie osoby?

Jeśli tak, to przeczytaj ten komunikat.

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków związanych ze zdrowiem do udziału w wyjątkowym konkursie na:

program zdrowotny dotyczący chorób o podłożu autoimmunologicznym.

Cel konkursu

Celem głównym konkursu jest wyłonienie najlepszych pomysłów na opracowany przez studentów program zdrowotny (profilaktyczny, rehabilitacyjny, edukacyjny) w obszarze związanym z chorobami o podłożu autoimmunologicznym (IMIDs), ze szczególnym uwzględnieniem aspektu jakości życia i możliwości podjęcia (lub powrotu do) pracy.

Dlaczego warto wziąć udział

• Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne oraz vouchery na konferencje i szkolenia.
  • Laureaci nawiążą kontakty z potencjalnymi pracodawcami.
  • Rejestracja jest szybka i bezpłatna - na stronie www.dobreprogramyzdrowotne.pl.
  • Możliwy udział indywidualny i zespołowy (szczegóły w Regulaminie).
  • Wszystkim uczestnikom konkursu udostępniamy za pośrednictwem strony www.dobreprogramyzdrowotne.pl Kreator do tworzenia programów zdrowotnych, który zapewni napisanie pracy zgodnie z wymogami i najwyższymi standardami.

Pomoc

Wszelkie zapytania dotyczące konkursu prosimy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PDFRegulamin konkursu

Zrezygnuj z otrzymywania wiadomości