GODZINA DLA ZIEMI WWF - 29 marca 2014 r. o 20:30

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji WWF, serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnoświatowej akcji ekologicznej Godzina dla Ziemi WWF, która w tym roku odbędzie się w sobotę, 29 marca o godzinie 20.30.
W tym czasie ludzie na całym świecie zgaszą światło na symboliczną godzinę, aby dać wyraz troski o przyszłość naszej planety.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. - pracownicy fundacji chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
Więcej informacji na stronie: http://www.godzinadlaziemi.pl/. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje dotyczące akcji oraz tego, jak mogą Państwo wraz z milionami ludzi na wszystkich kontynentach wziąć udział w tej największej światowej akcji ekologicznej.