Spotkanie w ramach projektu "Prawa Imigrantów w Praktyce"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu organizowanym przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji w ramach projektu "Prawa imigrantów w praktyce". Spotkanie skierowane jest nie tylko do studentów zagranicznych studiujących w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, ale również do wszystkich studentów oraz pracowników Uczelni zainteresowanych tym zagadnieniem.

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2014 r. w Auli im. Prof. Zahorskiego Wydziału Lekarskiego w Katowicach.
Spotkanie w języku polskim - godz. 12:30, spotkanie w języku angielskim 13:45.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia do Sekcji Karier Studenckich i Promocji Uczelni SUM, dostępnej pod adresem e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz numerem tel: 32 208 36 32.