Projekt "Rozpocznij działalność - pożyczymy Ci sukcesu"

Szanowni Państwo,

W imieniu Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz  Funduszu Górnośląskiego S.A. zapraszamy do udziału w projekcie "Rozpocznij działalność - pożyczymy Ci sukcesu", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Celem projektu jest wsparcie osób przedsiębiorczych w województwie śląskim, poprzez udzielenie wsparcia finansowego i doradczo-szkoleniowego.

O udział w projekcie będą mogły ubiegać się osoby fizyczne, mieszkańcy woj. śląskiego, zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej (z wyłączeniem osób zarejestrowanych w Ewidencji Działalności Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym, Centralnej Ewidencji i Informacji  o Działalności Gospodarczej lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Projekt realizowany jest do 30.09.2015r.

Więcej informacji na stronie: www.pozyczymy.garr.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/pozyczkinastart