Praca z kobietą w ciąży

włącz .

Zapraszamy do udziału w szkoleniu współfinansowanym ze środków UE. Projekt jest skierowany do osób, które współpracuję lub chciałyby podjąć w przyszłości współpracę z kobietami w ciąży (fizjoterapeuci, instruktorzy fitness, trenerzy sportu, położne itp). W ramach szkolenia planuje się: szkolenia teoretyczne - anatomia układu ruchu, biomechanika ruchu, fizjologia wysiłku fizycznego, przyczyny dolegliwości u kobiet ciężarnych, szkolenie praktyczne - zastosowanie piłek Gymnik Plus oraz Softgym, techniki oddechowe oraz relaksacyjne, system ćwiczeń hatha yoga oraz warsztaty kompetencji miękkich.

Do projektu kwalifikuja się osoby, które są zatrudnione w mikroprzedsiębiorstwach w woj. sląskim oraz takie które pracują na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło.

szczegóły udziału w projekcie