Konkurs - dietetyka

włącz .

Akademia Dietetyki ogłasza ogólnopolski Konkurs na najciekawszy artykuł popularnonaukowy poświęcony naukom o żywieniu człowieka i dietetyce.

Do uczestnictwa w programie zapraszamy absolwentów studiów I stopnia, absolwentów i studentów studiów II stopnia kierunku dietetyka, technologia żywności, biotechnologia, oraz innych pokrewnych kierunków studiów zainteresowanych żywieniem. Celem Konkursu jest wsparcie młodych dietetyków i specjalistów żywienia, dając im możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Ponadto Konkurs ma na celu zachęcenie absolwentów studiów do rozwoju w obszarze pisania pracy poglądowej z rzetelnych wiarygodnych źródeł.

Zadaniem konkursowym jest napisanie ciekawego artykułu popularnonaukowego z zakresu dietetyki, bądź nauk o żywieniu człowieka, na temat wybrany przez autora. Do Konkursu będą przyjmowane prace w języku polskim, o objętości od 4 do 6 tysięcy znaków (bez spacji). Artykuły muszą być napisane zgodnie z zasadami tworzenia pracy poglądowej. Autor musi w niej zawrzeć piśmiennictwo, natomiast może umieścić tabele, wykresy i schematy.

Zgłoszenia do Konkursu można przesyłać już od 25 sierpnia. Pracę konkursową z wypełnionym Formularzem Uczestnictwa (dostępny do pobrania na dole pod Regulaminem) i skanem dyplomu ukończenia studiów można nadsyłać do 22 października 2014r.

Autorzy najlepszych i najciekawszych sześciu artykułów zostaną nagrodzeni miesięcznym płatnym stażem organizowanym przez Akademię Dietetyki. Nagrodzone i wyróżnione prace opublikowane zostaną na portalu akademiadietetyki.pl. Ponadto wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni laureaci Konkursu otrzymają plansze edukacyjne pomagające profesjonalnie i skutecznie wspomóc proces przeprowadzania edukacji żywieniowej.

Serdecznie zapraszamy do zapozniania się ze szczegółami