Nowoczesna platforma e-learningowa - 14 000 pytań z dziedziny medycyny

włącz .

W związku ze zbliżającymi się egzaminami: LEK i LDEK oraz zimową sesją na uczelni, zachęcamy do skorzystania z nowoczesnej platformy e-learningowej przeznaczonej do nauki przedmiotów medycznych i pokrewnych. Portal QS Medic zawiera 14 000 autorskich pytań z 31 przedmiotów związanych z medycyną oraz specjalne moduły przygotowujące do państwowych egzaminów medycznych w językach: polskim i angielskim. Portal umożliwia szybką wymianę aktualnej wiedzy, plików z ważnymi notatkami, zakładanie nowych wątków na forum, tworzenie własnych testów i porównywanie statystyk uczestników. Platforma zawiera wygodną bazę rekomendowanych pytań on-line, testy również w PDF.

Portal qsmedic.eu powstał dzięki funduszom unijnym, co jest gwarancją jego jakości.

We invite to use the cutting-edge e-learning site, created to enhance the process of learning medical subjects. It allows the access to the database of several-thousand test questions covering thirty-one fields of medicine, among others anatomy, dermatology, family medicine, surgery, and dentistry. Our site enables you to learn by means of mobile devices as well as to create audio versions of contents available on the site.

qsmedic.eu site has been created with the help of European Union grant, which is an additional guarantee of its quality.