Karnety sportowe 2016/2017

Administrator włącz .

Uwaga Studenci i Doktoranci SUM

Celem umożliwienia Studentom i Doktorantom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach nabycia karnetów sportowych uprawniających do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju,  została podpisana na okres od 1 kwietnia 2016 r. do 31 marca 2017 r. kolejna umowa z OK  SYSTEM  POLSKA S.A.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy.

W przypadku zainteresowania nabyciem karnetu niezbędne jest dokonanie telefonicznego lub mailowego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca do Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni, co umożliwi korzystanie z niego od kolejnego miesiąca.

Zgodnie z zawartą Umowa płatności za karnety dokonywane będą indywidualnie przez Studenta/Doktoranta-Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej.

W konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej Student/Doktorant - Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

OK SYSTEM POLSKA S.A.

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów

Open

Limitowany

Uczestnicy studium doktoranckiego SUM

199,00 zł

129,00 zł

Studenci SUM

129,00 zł

Karnet Open pozwala na korzystanie raz dziennie w danym  obiekcie, bez interwału między obiektami,
Karnet limitowany pozwala na korzystanie 2 razy w tygodniu.

Przy zakupie karnetu limitowanego wymagana jest płatność za 3 miesiące z góry

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zakupu karnetów prosimy o kontakt:
Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni
Tel: 32 208 36 32