Zarząd Oddziału Śląsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland na rok akademicki 2016/2017

włącz .

Wraz z nowym rokiem akademickim został wybrany nowy Zarząd Oddziału Śląsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

Prezydent Oddziału: Urszula Żebrowska
Sekretarz Oddziału: Aleksandra Zaręba
Skarbnik Oddziału: Joanna Szydełko
Wiceprezydent ds. Marketingu:
Agnieszka Hoffmann
Koordynator Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego:
Maciej Bugajski
Koordynator Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego HIV/AIDS:
Paulina Majek
Koordynator Programu Stałego ds Edukacji Medycznej:
Małgorzata Polak
Koordynator Programu Stałego ds. Wymiany Wakacyjnej: