Informacja - praktyka/staż w ramach Erasmus+

Michał Henke włącz .

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej Programu Erasmus+

W związku z rekrutacją do Programu Erasmus+, wyjazd na praktykę w roku akademickim 2016/2017 wszystkie zakwalifikowane do wyjazdu osoby oraz będące na liście rezerwowej proszone są o dostarczenie potwierdzeń możliwości odbycia praktyki wystawionych przez organizacje przyjmujące do dnia 31 maja 2017 r., na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Niedostarczenie powyższego dokumentu w wyznaczonym terminie oznacza skreślenie z listy osób zakwalifikowanych do wyjazdów finansowanych w ramach Programu Erasmus+

W dniu 6 czerwca na stronie internetowej uczelni, zakładka Erasmus +, zostanie opublikowania kolejna lista rankingowa do wyjazdów na praktykę w ramach Programu.