Przedsiębiorczość Akademicka na START

Michał Henke włącz .

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach serdecznie zaprasza pracowników naukowych  śląskich uczelni  do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie „Przedsiębiorczość Akademicka na START”.

Celem projektu jest promocja idei przedsiębiorczości akademickiej oraz przygotowanie studentów i pracowników naukowych śląskich uczelni (w tym doktorantów) do prowadzenia działalności gospodarczej typu spin off/spin out.

Na uczestników projektu czekają m.in. cykle szkoleń i doradztwa.
Tematy modułów szkoleniowych (szczegóły w załączniku):

1. Skuteczne zarządzanie innowacyjnym przedsiębiorstwem.

2. Instrumenty doskonalenia funkcjonowania przedsiębiorstw, ich współpracy z uczelniami i otoczeniem biznesu.

3. Dizajn 100% innowacyjności.

4. Praktyczne aspekty prowadzenia działalności

5. Symulacyjna Gra Decyzyjna – analiza przypadków.

Szkolenia i doradztwo w projekcie są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Ogromną wartością udziału w projekcie jest możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i wymiany doświadczeń z osobami zainteresowanymi prowadzeniem działalności biznesowej.

Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki w godz. 16.30-19.45 w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, przy ulicy Opolskiej 15.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć to 15 styczeń 2013.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Pozostało już tylko 5 wolnych miejsc!

Jest to rekrutacja do ostatniej grupy w tym projekcie i taka okazja może się już nie powtórzyć.

Jak wziąć udział w Projekcie?

Wejść na stronę www.start.polsl.pl, następnie  wypełnić formularz, test oraz wybrać Lokalizacja APIB, za pośrednictwem której dokonywane jest zgłoszenie) – Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach