EUROPE DIRECT OGŁOSIŁ KONKURS NA ARTYKUŁ NAUKOWY DOTYCZĄCY PROBLEMATYKI UNII EUROPEJSKIEJ

włącz .

Punkt informacji Europejskiej Europe Direct - Katowice, działający w ramach sieci informacyjnej zarządzanej przez Komisję Europejską zaprasza do konkursu na artykuł naukowy koncentrujący się wokół problematyki Unii Europejskiej oraz jej priorytetów komunikacyjnych. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o Unii Europejskiej wśród studentów.

Konkurs skierowany jest do studentów śląskich uczelni wyższych (studentów studiów I oraz II stopnia).

Najlepsze artykuły zostaną zamieszczone w "Tematach Europejskich. Szkicach o Unii Europejskiej" - publikacji Europe Direct - Katowice. Ponadto najlepszy autor otrzyma nagrodę rzeczową.

Artykuły można zgłaszać od 8 marca 2013 r. do 12 kwietnia 2013 r.

Szczegółowy regulamin, wymogi redakcyjne oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

www.europedirect-katowice.pl