Praktyki 2013/2014

Ogłoszenie Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus
Nabór - Praktyki w ramach Programu Erasmus 2013/2014

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci
Działając na podstawie Regulaminu określającego zasady rekrutacji i kryteria naboru studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wyjazdy w celu odbycia praktyk zawodowych (student placements) w ramach Programu Erasmus zostaje ogłoszony nabór do udziału w programie w roku akademickim 2013/2014. Uprzejmie informuję, że dokumenty należy składać do dnia 30 kwietnia 2014. Regulamin naboru oraz formularz zgłoszeniowy (załącznik do regulaminu) znajdują się w zakładce Pliki do pobrania, Regulamin - praktyka.
Wszelkie pytania proszę kierować do Pana Michała Henke email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 2083671

Nabór na praktyki w roku akademickim 2013/2014 realizowany jest według zasad Programu Erasmus na lata 2007 - 2013. Pobyt studenta na praktyce musi zakończyć się 30 września 2014 r. i trwać minimalnie 3 miesiące. Aplikacje należy składać u właściwego Koordynatora Wydziałowego.

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus
Prof. dr hab. n. med. Jerzy Jochem