Szkoła Letnia w Tarnopolu

Michał Henke włącz .

ukraine train station tarnopol ternopil dsc01108Wzorem lat ubiegłych Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu (Ukraina), zaprasza 2 studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do uczestnictwa w Międzynarodowej Letniej Szkole, która odbędzie się w dniach 19 – 30 lipca 2013 roku w Tarnopolu.
Uczelnia ukraińska pokrywa koszty związane z transportem studentów z miejsca przyjazdu na Uniwersytet i z powrotem oraz koszty zakwaterowania i wyżywienia. Pokrycie kosztu podróży na Ukrainę leży w gestii uczestników.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Sekcji Karier Studenckich i Promocji Uczelni, ul. Poniatowskiego 15, V piętro, pok. 503, Michał Henke.
O kwalifikacji decyduje średnia ocen uzyskanych w roku akademickim 2010/2011 oraz udokumentowana działalność naukowa.
Chętni proszeni są o złożenie następujących dokumentów:
1. kserokopia legitymacji studenckiej,
2. zaświadczenie o średniej ocen uzyskanej w roku akademickim 2011/2012,
3. dokumenty potwierdzające działalność naukową.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 kwietnia 2013 r. Decyduje kolejność zgłoszeń.