• Targi Edukacyjne
    Targi Edukacyjne
  • V Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym - zadanie nocne
    V Ogólnopolskie Zawody Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym - zadanie nocne
  • SUMwars 2014
    SUMwars 2014
  • SUMwars 2014
    SUMwars 2014
  • SUMwars 2014
    SUMwars 2014
  • Aktywny Dzień Zdrowej Rodziny
    Aktywny Dzień Zdrowej Rodziny
  • Aktywny Dzie Zdrowej Rodziny
    Aktywny Dzień Zdrowej Rodziny
  • Dzie Otwarty Wlk
    Dzień Otwarty WLK
  • Festiwal Wiedzy W Katowicach
    Festiwal Wiedzy w Katowicach
  • Medykalia
    Medykalia
  • Medykalia
    Medykalia
  • Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

Wyniki rekrutacji 2013/2014

Michał Henke włącz .

 

erasmus rgb pl 0Działając na podstawie Regulaminu rekrutacji studentów SUM do udziału w studiach w ramach Programu Erasmus w roku akademickim 2013-2014 Komisja Rekrutacyjna po ocenie zgłoszeń studentów podjęła następującą decyzję:

 

Lp Imię i nazwisko uczelnia decyzja
1 Piotr Muzyk University of Istanbul zakwalifikowany
2 Hanna Cholewa University of Cantabria zakwalifikowany
3 Anna Januszewska University of Wurzburg zakwalifikowany
4 Jakub Jaskólski University of Brno zakwalifikowany
5 Mateusz Miazga University of Bordeaux zakwalifikowany
6 Maria Cetera University of Ferrara zakwalifikowany
7 Marita Remblewska University of Bonn zakwalifikowany
8 Maciej Kijas University of Bordeaux zakwalifikowany
9 Joanna Ulan University of Bonn zakwalifikowany
10 Urszula Opałka University of Brno zakwalifikowany
11 Małgorzata Kabat University of Cluj-Napoca zakwalifikowany
12 Karolina Snopek University of Cluj-Napoca zakwalifikowany
13 Iwona Czaicka University of Ljubliana zakwalifikowany
14 Rafał Glonek rezygnacja zakwalifikowany
15 Barbara Meisner University of Southern Denmark zakwalifikowany
16 Maria Łukasik University of Malaga zakwalifikowany
17 Aleksandra Łabus University of Southern Denmark zakwalifikowany
18 Karolina Kołodziej Charles University in Prague zakwalifikowany
19 Anna Panek University of Kiel zakwalifikowany
20 Benjamin Bochoń University of Kiel zakwalifikowany
21 Piotr Kapica University of Bonn zakwalifikowany
22 Anna Waliłko University of LaLaguna zakwalifikowany
23 Patrycja Pokora University of Florence zakwalifikowany
24 Łukasz Malinowski brak miejsc w wybranych universytetach zakwalifikowany
25 Aleksandra Kocisz TUM zakwalifikowany
26 Katarzyna Maciejewska University of Bari zakwalifikowany
27 Estera Mańczyk Comenius University in Bratislava zakwalifikowany
28 Anna Zielińska University of Southern Denmark zakwalifikowany
29 Aleksandra Twardowska University of Bari zakwalifikowany
30 Katarzyna Palik University of Ferrara zakwalifikowany
31 Artur Bocian University of Mainz zakwalifikowany
32 Joanna Pstraś University of modena zakwalifikowany
33 Justyna Maciejiczek University of Olomouc zakwalifikowany
34 Paweł Okulus University of Bonn zakwalifikowany
35 Aleksandra Gawron University of Kiel zakwalifikowany
36 Jan Kowalcze Silesian University in Opava zakwalifikowany
37 Marta Sitko University of Southern Denmark zakwalifikowany
38 Anita Słowik TUM zakwalifikowany
39 Monika Przyłudzka University of Southern Denmark zakwalifikowany
40 Agata Piskorz University of Debrecen zakwalifikowany
41 Magdalena Pędziwiatr University of Kiel zakwalifikowany
42 Karolina Sobolewska Universsity of Innsbruck zakwalifikowany
43 Magdalena Giera University of Olomouc zakwalifikowany
44 Bartłomiej Cegielski University of Modena zakwalifikowany
45 Anna Długosz University of Bonn zakwalifikowany
46 Aleksandra Hennig University of Malaga zakwalifikowany
47 Marcin Wojciechowski University of Ljubliana zakwalifikowany
48 Paulina Tutaj TUM zakwalifikowany
49 Sabina Faroń University of Cluj-Napoca zakwalifikowany
50 Paulina Lupa TUM zakwalifikowany
51 Marek Grochla University of Wurzburg zakwalifikowany
52 Katarzyna Lepska University of Mainz zakwalifikowany
53 Justyna Biesiadecka University of Ljubliana zakwalifikowany
54 Agnieszka Trojanowska University of Madrid zakwalifikowany
55 Ewelina Klepacka University of Hannover zakwalifikowany
56 Marta Mazurek University of Debrecen zakwalifikowany
57 Magdalena Sokołowska University of Istanbul zakwalifikowany
58 Dominika Kowalczyk HAWK Hildesheim zakwalifikowany
59 Aleksandra Matych HAWK Hildesheim zakwalifikowany
60 Beata Domańska niezakwalifikowany
61 Magdalena Wypiór niezakwalifikowany
62 Magdalena skorupińska niezakwalifikowany
63 Joy Łachmańska niezakwalifikowany

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker