Mostum

Marcin Chabior włącz .

Drodzy Studenci!

mostumŚląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach przystapił do Programu Mobilności Studentów Uczelni Medycznych - MOSTUM. Głównym celem Programu jest, podobnie jak w przypadku Programu Erasmus, wymiana studentów między uczelniami medycznymi w Polsce w ramach jednolitych i dwustopniowych studiów magisterskich na jeden lub dwa semestry w ramach jednego roku akademickiego. Informacje na temat MOSTUM dostępne są na stronach wszystkich uczelni medycznych.

Na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach udostępnione są wyłącznie dokumenty dla studentów, którzy będą aplikować w ramach Programu MOSTUM do studiowania w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

lista miejsc w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w ramach Programu MOSTUM w roku akademickim 2017/2018

Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu
kierunek lekarski - 5 miejsc
kierunek lekarsko-dentystyczny - 5 miejsc