Czym się zajmujemy

Michał Henke włącz .

Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie karier studenckich dostarcza kompleksowego wsparcia studentom i absolwentom Uniwersytetu w planowaniu, rozpoczęciu i dalszym rozwoju kariery zawodowej, a także monitoruje kariery zawodowe swoich absolwentów.
Jednocześnie, Dział, jako łącznik między światem akademickim, a rynkiem pracy, stawia sobie za cel udostępnianie informacji o aktualnych ofertach pracy, stażach i praktykach krajowych i zagranicznych w branży medycznej. Dział  przekazuje studentom i absolwentom niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu poruszania się na rynku pracy, dzięki organizacji szkoleń, warsztatów, konferencji oraz udział w targach pracy, a także oferuje pomoc w postaci poradnictwo zawodowe indywidualnego oraz poradnictwa grupowego. Dział obsługuje programy MOSTUM oraz Erasmus oraz zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z praktykami i wymianami studenckimi.
W zakresie promocji uczelni, zadaniem Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni jest organizacja imprez promujących Uczelnię, kontakt z mediami oraz dbanie o wizerunek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker