SPSK im. A. Mielęckiego SUM Perłą Medycyny

Michał Henke włącz .

17 Listopada w Warszawskim Hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość , podczas której ogłoszono wyniki VI edycji konkursu PERŁY MEDYCYNY. Uroczystość z udziałem ponad 600 gości, prowadzona przez Krzysztofa Ibisza oraz Joannę Jabłczyńską, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów oraz przedstawicieli instytucji branżowych, świata polityki i kręgów biznesu.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zdobył aż dwie nagrody. W kategorii „Innowacyjność i nowoczesne technologie w medycynie” SPSKM otrzymał I Nagrodę, a w kategorii „Szpitale wielospecjalistyczne – powyżej 400 łóżek”, II Nagrodę.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]